Nyitott pozíciók

Állásajánlat kompozit hajóépítő munkakörbe

Tótvázsony, Veszprém vármegye

Tótvázsonyban újonnan épült műhelyünkbe keresünk munkatársat innovatív kis csapatunkba. Sportos hajókkal foglalkozunk a tervezéstől a szerszámkészítésen és gyártáson át a készre szerelésig. Versenyhajóink közt több “nagyágyú” van, és még tele vagyunk ötletekkel, tervekkel. Nálunk megismerkedhetsz a legmodernebb kompozit anyagokkal és technológiákkal, mint a vákuum infúzió és a prepreg fektetés.

A fő feladatok: gélezés, laminálás, alkatrészek rétegelése szárazon/nedvesen/prepregből (ha a fentiekből valamelyik nem ismerős, akkor is jelentkezz bátran), termékek méretre vágása, csiszolás és felület előkészítés, fényezés, összeszerelés, szerelvények installálása.

A jelentkezés során előnyt jelent asztalos, fényező, kompozitipari tapasztalat.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

A bérezést a jelentkező tapasztalata alapján határozzuk meg. Béren kívüli juttatásként támogatjuk a munkábajárást, valamint a munkaruházatot mi biztosítjuk. Nyolcórás bejelentett munkakör fizetett szabadsággal.

Fényképes önéletrajzokat az alábbi címre kérjük küldeni: info@flaar.eu

Állásajánlat kisszériás kompozit gyártás munkakörbe

Etyek, Fejér vármegye

Etyeki műhelyünkbe keressük új munkatársunkat! Telephelyünkön prototípusgyártással, szerszámkészítéssel és kisszériás sorozatgyártássál foglalkozunk, első sorban szálerősített kompozit alapanyagból. A projektek jellegéből adódóan az állás mindig új kihívásokat jelent.

A fő feladatok: felületkezelés, felület előkészítés, fényezés, alkatrészek rétegelése szárazon/nedvesen/prepregből, termékek készre szerelése.